oynuyorumanaokulu.com, Oynuyorum, Anaokulu, Bayrampaşa Anaokulu, Bayrampaşada Anaokulu, Anaokulu Bayrampaşa, Anaokulları, Bayrampaşadaki Anaokulu, yorumcocuk.com,
OYNUYORUMUN
FARKI
yorumcocuk.net, çocuk yuvası, Yuva, Kreş, Gündüz Bakımevi, çocuk yuvası, Bayrampaşa Yuva, Bayrampaşa Kreş, Bayrampaşa Gündüz Bakımevi, Tüm Anaokulları, En iyi ana okulu
Oynuyorum Anaokulu'nun Farkı Nedir? Niçin Çocuğunuzu Oynuyoruma Göndermelisiniz?
Çünkü; kurucularımız çocuk gelişimi ve eğitimi üzerine gerekli üniversite eğitimlerini almışlardır.
Kurucularımız, çocuk gelişimi ve eğitimi uzmanı, okul öncesi öğretmeni ve sosyal hizmet uzmanı gibi çocuklarınız için doğru yöntem ve teknikleri oluşturabilecek eğitimleri almış kişilerdir.

Dolayısı ile çocuğunuzu akademik anlamda doğru insanlara teslim ettiğinizden emin olabilirsiniz. Siz talepte bulunmasanız bile çocuğunuz gün içerisinde akranları içerisinde grup öğretmeni dışındaki uzmanlar tarafından gözlemlenmekte, ilgi alanları nelerdir? yetenekleri nelerdir? gibi pek çok sorunun cevabı tespit edilmekte ve ailesi ile paylaşılmaktadır.

Ayrıca akademik anlamda sürekli bilgi alışverişinde bulunduğumuz danışmanlarımız mevcuttur. Bayrampaşada bu kadar donanımlı anaokulu bulmanız sizin için bir ayrıcalıktır.

Çünkü; eğitim sistemimiz farklı
Oynuyorum Anaokulu'na kayıt edilen tüm çocuklarımıza çocuk gelişimi ve eğitimi uzmanı tarafından Denver II Gelişim tarama Testi uygulanır. Bu test tüm dünyada kabul edilen geçerliliği ve güvenilirliği kanıtlanmış bir testtir. Çocuklarımız gruplara ayırırken bu testin sonuçlarını dikkate almaktayız. Test sonuçları ailelerimizle paylaşılmakta dönem sonuna doğru tekrar test yapılarak ailelerimizinde çocuklarının gelişimi hakkında bilgi sahibi olmaları sağlanmaktadır.

Çocuklarımız için basmakalıp yöntemler değil doğal algı ve yeteneklerine göre eğlenerek, yaparak ve yaşayarak öğrenebilecekleri bir sistem uyguluyoruz. Biz onların kendi potansiyellerini ortaya çıkarmaları için ortamlar oluşturuyoruz. Böylece kendi özgüvenlerini kendileri geliştirmiş oluyorlar. Bu süreçte zorlandıklarında biz onlara küçük destekler veriyoruz.

Bir sonraki yıl ilköğretime başlayacak olan çocuklarımızı özel bir programla ilköğretime hazır hale getiriyoruz.Anaokulumuza gelerek başarılı bir eğitim hayatının ilk adımını atmış olan çocuklarımızın bundan sonraki hayatlarında da başarılı olmaları için onları donatarak mezun ediyoruz.

Çünkü; sağlık ve güvenlik tedbirlerimiz tam
2012 yılında inşa edilerek iskanı alınmış, tamamının kullanımı Oynuyorum Anaokulu'na ait olan, depreme dayanıklı, 1000 m2 nin üzerinde kapalı alanı bulunan binamızda hizmet veriyoruz. Lavabolardan, merdivenlere, mutfaktan, sınıflara, atölyemizden, sinema salonuna tüm birimler çocuklarımız için tehlike oluşturabilecek her detay düşünülmüş gerekli tedbirler alınmıştır. Kullanılan masa, sandalye ve diğer malzemeler sivri, delici kesici uçlu değil oval kenarlıdır. Mutfak malzemelerimiz çelik, cam ve melaminden oluşmaktadır. Her katta lavabo ve tuvaletler mevcuttur. Binamızın kendi inşaat planında yangın merdiveni vardır. Acil çıkış kapıları, yangın tüpleri, elektrik, doğal gaz ve duman dedektörleri mevcuttur. Asansör ve diğer teknik cihazlarımızın bakımları periyodik olarak yetkili servislerince yapılmaktadır. Tüm tedbirlere rağmen kazaların yaşanması kaçınılmazdır diyerek yaşanabilecek olumsuzluklar için ambulans, polis ve itfaiye sistemine otomatik haber veren online sistemimiz mevcuttur.

Çünkü; yiyecek ve içeceklerimiz güvenli.
Yemeklerimizin tamamı kendi mutfağımızda pişirilmekte olup her zaman hem resmi makamların hem de ailelerimizin denetimine açıktır. Çocuklarımız için sağlıklı ve doğal ürünler kullanıyoruz. Tüm mutfak malzemelerimizi piyasada tanınmış ve kendi evlerimizdede kullandığımız ünlü markalardan seçmekteyiz.

Ayrıca hem Mega Center Kuru Gıda Hali hem Bayrampaşa Yaş Meyve Sebze Hali anaokulumuza 2 dakikalık mesafede olduğu için bu avantajımızı iyi kullanıyor ve dün tarlada olan ürünleri bugün çocuklarımızla buluşturabiliyoruz.

Yemek numunelerimiz 24 saat süreyle saklanmaktadır.

Çünkü; Milli Eğitim Bakanlığı'ndan onaylı işyeri açılış izin belgemiz var, kaçak bir kuruluş değiliz.
Son dönemde sayıları artan, oyun evi, çocuk kulübü, yetenek geliştirme merkezi gibi yerler sadece belediyelerden ruhsat alarak çocuklarınıza hizmet vermektedirler. Bu kuruluşlar kaçaktır. Aldıkları ruhsatlar belediyelerin berber, kasap, manav gibi mesleklere verdiği ruhsatla aynıdır. Çocuğa hizmet veren yerlerin mutlaka Milli Eğitim Bakanlığı veya Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'ndan ruhsat almaları gerekir. Çocuğunuzu mutlaka bu şekilde ruhsatlı bir kuruluşa teslim edin. Aksi taktirde çocuğunuzla ilgili yaşanacak olumsuzluklarda hiç bir muhatap bulamazsınız. Milli Eğitime bağlı anaokullarının en son listesini bulunduğunuz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nden öğrenebilirsiniz. Bayrampaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü telefonu 0212 565 95 60 olup ilçedeki ruhsatlı anaokullarını öğrenebilirsiniz. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na bağlı kreş, gündüz bakımevi ve çocuk kulüplerinin listesini ise 0 212 441 70 78 nolu telefondan Özel Kreşler Birimi ile görüşerek öğrenebilirsiniz. Unutmayın çocuklarımız geleceğimizdir, her şeyimizdir. Onları en iyi ve en güvenilir kişilere ve ortamlara teslim etmeliyiz.
Çünkü; biz sadece günü kurtarmanın derdinde değil, bugün yarın daima sizinle birlikte olmanın gayretindeyiz
oynuyorumanaokulu.com, Oynuyorum, Anaokulu, Bayrampaşa Anaokulu, Bayrampaşada Anaokulu, Anaokulu Bayrampaşa, Anaokulları, Bayrampaşadaki Anaokulu, yorumcocuk.com, yorumcocuk.net, çocuk yuvası, Yuva, Kreş, Gündüz Bakımevi, çocuk yuvası, Bayrampaşa Yuva, Bayrampaşa Kreş, Bayrampaşa Gündüz Bakımevi, Tüm Anaokulları, En iyi ana okulu
Tüm hakları saklıdır. Essa Eğitim Sağlık Bilişim Turizm Otomotiv Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Copyright 2013